KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13823156
nr 1382 3156
Bror Gösta Fohlin
(1921-2004), Sverige
Fiskeläge. Signerad, daterad 1972. Pastell, ca 47x61, yttermått inklusive ram: 62x77 cm
Bror Gösta Fohlin, svensk bildkonstnär född 1921, död 2004.
måndag 1 mars 2021
kl 18:00:17
Bror Gösta Fohlin
Läs mer om Bror Gösta Fohlin